תוכן העניינים - לצידך לאורך כל הרשת
יום ראשון 10 בדצמבר 2023
הקמה וניהול בלוגים  |  

הקמה, ניהול ותפעול של בלוגים ארגוניים ועסקיים


בלוג עסקי
הוא כלי שיווק יעיל ואמצעי אפקטיבי לתקשורת בין הארגון לבין לקוחותיו. הקמת בלוג עסקי מצריכה אסטרטגיה ותכנון קפדני. יותר ויותר מנהלים וארגונים משתמשים בבלוג כדי להגיע ביעילות ללקוחות שלהם וגם לעובדים שלהם.

בלוג עסקי הוא מכשיר שבעזרתו הארגון או החברה שלך יעלו כיתה. הוא כבר לא תופעה, ומזמן כבר אינו קוריוז.

אז למה לכם בלוג? יתרונותיו הבולטים של הבלוג העסקי הם הגדלת התנועה באתר שלכם, הזדמנות להפגין את הידע והמומחיות שלכם בתחום העיסוק שלכם וליצור אינספור התקשרויות עסקיות. היכולת שלכם להגיע ללקוחות ולתקשר איתם באופן בלתי אמצעי, תהיה בלתי מוגבלת. לכן, אם גם אתם מאמינים בכלל הבסיסי שאנשים עושים עסקים עם אנשים, הבלוג הוא הכלי שנועד עבורכם.

יצירת תקשורת ישירה ביניכם לבין לקוחותיכם תסייע לכם לעניין את הלקוחות בשירותים ובמוצרים קיימים וחדשים, להסתייע בידע ובניסיון של הלקוחות על מנת לטייב ולהרחיב את מגוון המוצרים שלכם, לפנות לקהל רחב מאוד ואף ליצור "באזז" בנוגע למוצרים חדשים או מוצרים שבפיתוח.

חברת "תוכן העניינים" מציעה לכם שירות כולל בתחום הבלוגים לעסקים. יש לנו את הידע והמומחיות הדרושים לתכנן ולהקים בלוג בצורה נכונה ויעילה, ולתפעל ולנהל את הבלוג באופן חכם - כך שישמש כלי שיווקי רב עוצמה.

יחד איתנו תוכלו להקים בלוג שיסייע לכם לפתוח ערוצי תקשורת ישירים ביניכם לבין לקוחותיכם, ללא תיווך, בדרך קלה, פשוטה וישירה, וגם להוסיף לארגון שלכם כלי של ניהול ויצירת ידע פנים ארגוני.

חברת תוכן העניינים תסייע לכם ותלווה אתכם בכל השלבים: החל מקבלת ההחלטה על הקמת בלוג, דרך תכנון הבלוג, הקמת בלוג בפועל ועד לניהול שוטף שכולל את הכתיבה, יצירת ועדכון הטקסטים ("פוסטים") ויצירת החיבור עם הלקוחות, השותפים העסקיים והקהל הרחב.


שירותי הבלוגים שלנו כוללים:

* ליווי אישי
בתכנון בלוג
* ליווי וסיוע בהקמת בלוג

* פיתוח ועיצוב בלוגים
* כתיבת בלוגים ופוסטים
* יצירת תכנים

* תחזוקה שוטפת


לקביעת פגישה - הקליקו כאן

נמען/נים
*שם
*דואר אלקטרוני
טלפון
טלפון נייד
תוכן הפנייה

הדפסשלח לחבר
כל הזכויות שמורות לתוכן העניינים בע"מ עיצוב אתרים על-ידי i-mark